Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
HENRY COOPER. Segelfartyg, olja på duk, Signerad Henry Cooper.
250404. HENRY COOPER. Segelfartyg, olja på duk, Signerad Henry Cooper.
49 x 74 cm.
Krackelering.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 74 cm.
Krackelering.
Kalmar Auktionsverk
1 083