HANDVÄSKA, SILVER, WILLIAM AITKEN BIRMINGHAM, ENGLAND.

2503720. HANDVÄSKA, SILVER, WILLIAM AITKEN BIRMINGHAM, ENGLAND.

Graverad dekor med blommor och rosetter, otydlig årsstämpel.
Mått 9x13x2,5cm.
Inredd med fack och myntfack i tyg.
Total vikt ca 144g.

Monogram, små bucklor, insida med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 9x13x2,5cm.
Total vikt ca 144g.

Antal besök: 456