ED FINNELL (USA/SVERIGE, FÖDD 1956). Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 25 Mars 1975, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, signerad Ed Finnell, numrerad 20/50.

2503367. ED FINNELL (USA/SVERIGE, FÖDD 1956). Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 25 Mars 1975, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, signerad Ed Finnell, numrerad 20/50.

bladstorlek ca 40,6x50,8 cm.

Oramat fotografi.

Gör en kostnadsfri värdering!

bladstorlek ca 40,6x50,8 cm.

Oramat fotografi.

Antal besök: 306