SKRIVBORDSSTOL, 18/1900-tal.

SKRIVBORDSSTOL, 18/1900-tal.
250314. SKRIVBORDSSTOL, 18/1900-tal.

Vridbar.
Bredd 62 cm
Höjd 86 cm
Djup 47 cm.

Åldersslitage. Fot förstärkt med ståltråd.
Lagad. Lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vridbar.
Bredd 62 cm
Höjd 86 cm
Djup 47 cm.

Lagad. Lösa delar.

Antal besök: 534