J. CAMPS. Strand med båtar.

J. CAMPS. Strand med båtar.
2503122. J. CAMPS. Strand med båtar.

Olja på duk.
signerad
80 x 115 cm.

Plåster på baksidan och oxiderad lack. Stomme i gjutet och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
signerad
80 x 115 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 454