PINNSTOLAR, ett par, omkring 1900-talets mitt.

250296. PINNSTOLAR, ett par, omkring 1900-talets mitt.

Höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 735