VIKTOR RASMUSSEN. Olja på duk, stilleben, signerad.

2502770. VIKTOR RASMUSSEN. Olja på duk, stilleben, signerad.

Signerad nth.
Totalt 40 x 47,5 cm.

Smärre färgsläpp och skav. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad nth.
Totalt 40 x 47,5 cm.

Antal besök: 267