SPEGEL, träram, 1900-tal.

SPEGEL, träram, 1900-tal.
2502543. SPEGEL, träram, 1900-tal.

Höjd 98 cm.
Bredd 57 cm.

Smärre repor, märken på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 98 cm.
Bredd 57 cm.

Smärre repor, märken på ram.

Antal besök: 444