LARS NORRMAN. "Militärstilleben". Olja på duk, signerad L.N. och daterad 1944 a tergo.

250223. LARS NORRMAN. "Militärstilleben". Olja på duk, signerad L.N. och daterad 1944 a tergo.

80,5 x 99 cm.

Smärre repor och krackelyr, färgbortfall. Mindre tryckmärken.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

80,5 x 99 cm.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 941