ANDERS ZORN. "Kol Margit", Etsning, signerad.

2501856. ANDERS ZORN. "Kol Margit", Etsning, signerad.

Plåtstorlek ca 12,5 x 8,5 cm.
Ramens yttermått 33,5 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtstorlek ca 12,5 x 8,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 1 385