FÅTÖLJER, ett par, 1930/40-tal.

250102. FÅTÖLJER, ett par, 1930/40-tal.

Blommig klädsel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blommig klädsel.

Bruksslitage.

Antal besök: 570