RÖKBORD MED INTARSIA, funkis, 1900-talets första hälft.

250005. RÖKBORD MED INTARSIA, funkis, 1900-talets första hälft.

Motiv med vikingaskepp. Höjd 52 cm. Bordsskiva 58x58 cm.

Eftermonterade hjul.Slitage och fanérskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 509