249982. STEREO Telefunken Music Center 3021 + ca 160 skivor.
Stereo med kasettbandspelare och radio, 2 högtalare, hörlurar, mikrofon, "Stenkakor" ca 80 st, singlar CA 30 st, LP skivor ca 50 st.
Slitage, fläckar/skador på locket, ej genomgånget, ej funktionsgaranti.