ARKIVBYRÅ, 1900-tal.

ARKIVBYRÅ, 1900-tal.
249941. ARKIVBYRÅ, 1900-tal.

Längd 48 bredd 69 höjd 145 cm.

Slitage, fläckar, skador. Senare kompletterade lösa bottenplattor i lådor.

Gör en kostnadsfri värdering!
249941. ARKIVBYRÅ, 1900-tal.

Antal besök: 1 159