BORDSLAMPA, keramik, Herman Kähler Danmark.

249862. BORDSLAMPA, keramik, Herman Kähler Danmark.

Höjd inkl lampsockel ca 36 cm.

Senare kompletterad lampsockel och el. Slitage, fläckar, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 887