OKÄND KONSTNÄR. Skulpturer, 2 st, Kock och kokerska, brons, 1900-tal.

249860. OKÄND KONSTNÄR. Skulpturer, 2 st, Kock och kokerska, brons, 1900-tal.

Monogramsignerade. Höjd 26,5 resp 27,5.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 876