GOLVUR, utavlan märkt Stiernsund, 1700-tal.

249849. GOLVUR, utavlan märkt Stiernsund, 1700-tal.

Lod och pendel finns, höjd ca 213 cm.

Slitage, skador, renoverat och kompletterat, senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 237