TANTALUS. Karaffer i ställ, glas och nysilver.

2498447. TANTALUS. Karaffer i ställ, glas och nysilver.

Höjd 39 cm och 22 x12 cm
Lås med nyckel.

Bruksslitage och en bit glas är av på halsen på en karaff och en nagg på den andra.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39 cm och 22 x12 cm
Lås med nyckel.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 525