OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, möjligtvis signatur a tergo, 1800-tal.

249839. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, möjligtvis signatur a tergo, 1800-tal.

Etikett a tergo L Helvig, Gendre...Paris".
Ca. 75x43 cm.

Slitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 75x43 cm.

Slitage, mindre repor.

Antal besök: 1 240