ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Konstglas, "Housegod" Kosta Boda.

249830. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Konstglas, "Housegod" Kosta Boda.

Bemålad skulptur samt granitsockel. Höjd exklusive granitsockel: 21 cm.

Åldersslitage. Mindre repor i botten.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 316