MINIMATTA, 1900-tal, 55 x 38 cm.

2498251. MINIMATTA, 1900-tal, 55 x 38 cm.

röd

55 x 38 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

röd

55 x 38 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 333