URNA, keramik, Kina, Ming stil, 1900-tal.

249780. URNA, keramik, Kina, Ming stil, 1900-tal.

Höjd 39,5 cm.

Åldersslitage.
Mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 39,5 cm.

Åldersslitage.
Mindre nagg.

Antal besök: 665