1 man och kvinna, höjd 28 cm, stämplad GDR
1 kan med ko, höjd 17 cm, stämpladGDR
1 flicka med lång kjol, höjd 22 cm, stämplad Casades
1 gäspande flicka, höjd 39 cm, stämplad NAO
2 hundar, höjd, 14 cm, stämplade Beswick, England
1 flicka med gäss, höjd, 11 cm, otydligt stämplad
1 barn, höjd, 23 cm, ettikettmärkt Söholm, Bornholm och otydligt signerad
2 hästar, otydligt stämplade.
Bruksskick
Man och kvinna med man utan bakre hand.
2 hästar, otydligt stämplade.
Bruksskick