LUIS LUNA. Vinmakare.

LUIS LUNA. Vinmakare.
2497529. LUIS LUNA. Vinmakare.

Olja på duk
Signerad
39x58 cm.

Oxiderad lack. Två plåster på baksidan. Ram i eboniserat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
39x58 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 347