HALLMÖBEL i trä med stenskiva, 1900-talets mitt.

249750. HALLMÖBEL i trä med stenskiva, 1900-talets mitt.

Välvd byrå med intarisa-dekor, 3 lådor och flyttbar stenskiva
Höjd, 73 cm
Bredd, 63 cm
Nyckel medföljer.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 73 cm
Bredd, 63 cm
Nyckel medföljer.

Bruksskick.

Antal besök: 1 651