HALLMÖBEL i mahognyfanér, 1900-talets mitt.

249743. HALLMÖBEL i mahognyfanér, 1900-talets mitt.

Välvd byrå med 3 lådor och pastellage
Höjd, 65 cm
Bredd, 62 cm.

Bruksskick med kraftigt slitem bordskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 65 cm
Bredd, 62 cm.

Antal besök: 738