ARMSTOL, bonad ek, 1900-talets första hälft.

249707. ARMSTOL, bonad ek, 1900-talets första hälft.

Höjd 80 cm.Djup 50 cm. Sitthöjd 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 599