SEKRETÄR, drickamålad, 1800-talets slut.

249697. SEKRETÄR, drickamålad, 1800-talets slut.

3-lådig med skrivklaff, innehållandes lådor och fack. Höjd 103 cm. Djup 46 cm. Längd 93 cm.

Kraftigt slitage och skavmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 652