DAGBÄDD. Swedish Grace 1920-tal.

2496724. DAGBÄDD. Swedish Grace 1920-tal.

Stomme i alm, fötter i form av lejontassar. Delvis pärlnitad plyschklädsel.

Längd 210 cm, bredd 76 cm samt höjd 56 cm.

Repor, märken, skav, sprickor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 054