OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Visbymotiv, olja på duk, signerad J. Bauer 1951.

249648. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Visbymotiv, olja på duk, signerad J. Bauer 1951.

61 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 x 50 cm.

Antal besök: 1 999