INGA-BRITT JEPPSSON. Blomsterstilleben, akvarell, signerad 2002.

249644. INGA-BRITT JEPPSSON. Blomsterstilleben, akvarell, signerad 2002.

Bildstorlek 77 x 57 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 77 x 57 cm.

Antal besök: 1 523