URNA, porslin, Kina, Xuande stil, 1900-tal.

249578. URNA, porslin, Kina, Xuande stil, 1900-tal.

Motiv med drake och blommor
Höjd ca 38,5 cm.

obetydligt ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv med drake och blommor
Höjd ca 38,5 cm.

Antal besök: 703