Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
HELGE BÖTTCHER. Interiör, olja på duk, signerd H Böttcher 1952.
249541. HELGE BÖTTCHER. Interiör, olja på duk, signerd H Böttcher 1952.
46 x 36 cm.
Ramskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 36 cm.
Ramskador.
Helsingborgs Auktionskammare
2 393