HELGE BÖTTCHER. Interiör, olja på duk, signerd H Böttcher 1952.

249541. HELGE BÖTTCHER. Interiör, olja på duk, signerd H Böttcher 1952.

46 x 36 cm.

Ramskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 36 cm.

Ramskador.

Antal besök: 2 393