STOLAR, ett par, gustaviansk-stil, 1900-talets första kvartal.

249491. STOLAR, ett par, gustaviansk-stil, 1900-talets första kvartal.

Förgyllda.

Proveniens: Frimurare hotellet i Linköping.

Fläckar på klädseln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllda.

Fläckar på klädseln.

Antal besök: 973