KANDELABRAR, 1 par, rokokostil, brännförgylld brons, signerade, 1800-tal.

249462. KANDELABRAR, 1 par, rokokostil, brännförgylld brons, signerade, 1800-tal.

Löstagbara ljusmanschetter, signerade LG
Höjd 36 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 36 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 799