URNA, keramik, Majolika, Rörstrand 18/1900-tal.

249457. URNA, keramik, Majolika, Rörstrand 18/1900-tal.

Grönglaserad.
Höjd 45 cm
Bredd 55 cm.

Åldersslitage.
Mindre glasyrbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönglaserad.
Höjd 45 cm
Bredd 55 cm.

Åldersslitage.
Mindre glasyrbortfall.

Antal besök: 527