Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Silver & Metall
Tenn, Mässing & Koppar
TEKANNA, Tenn, James Dixon & Sons, Sheffield, England 1800/1900-tal.
249441. TEKANNA, Tenn, James Dixon & Sons, Sheffield, England 1800/1900-tal.
Höjd 21 cm.
Märken. Repor. Oxiderat.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 21 cm.
Märken. Repor. Oxiderat.
Stadsauktion Sundsvall
1 047