BOK, "Utdrag utur alle ifrån den 7. Decemb. 1718 utkomne Publique Handlingar..", Tryckt hos Lorentz Ludewig Grefing 1742.

249428. BOK, "Utdrag utur alle ifrån den 7. Decemb. 1718 utkomne Publique Handlingar..", Tryckt hos Lorentz Ludewig Grefing 1742.

Ca 22,5 x 18 cm.

Slitage, fläckar, missfärgningar, veck. Pärm med skador och lagningar. Enstaka sidor defekta. skadade. Senare påskrifter i bläck och blyerts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 22,5 x 18 cm.

Antal besök: 438