ARDY STRÜWER. Figurkomposition, Färglitografi, signerad samt numrerad 103/200.

249427. ARDY STRÜWER. Figurkomposition, Färglitografi, signerad samt numrerad 103/200.

Bildyta 37 x 52 cm.

Oramad.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 37 x 52 cm.

Oramad.

Ardy Strüwer (1939–2023)

Antal besök: 1 063