FAT, tenn, Lorens Feiff, Nyköping, verksam 1747-1760.

249420. FAT, tenn, Lorens Feiff, Nyköping, verksam 1747-1760.

Diameter ca 20,5 cm.

Slitage, märken, repor, stötmärken, bucklor, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 20,5 cm.

Antal besök: 1 013