POKAL, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm. 1834. Vikt 133 gram.

249391. POKAL, silver, Gustaf Möllenborg, Stockholm. 1834. Vikt 133 gram.

Dekor i form av godronnering, förgylld insida.
Höjd 8,5 cm, diameter 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 cm, diameter 8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 977