RING 14 K gulguld med ametist, totalvikt 3,54 gram.

249383. RING 14 K gulguld med ametist, totalvikt 3,54 gram.

Ringstorlek 18,59 mm
Stämplad 585 samt otydlig signatur
Totalvikt, 3,54 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek 18,59 mm
Totalvikt, 3,54 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 701