MONA MORALES SCHILDT. Flacon, glas, Kosta.

249363. MONA MORALES SCHILDT. Flacon, glas, Kosta.

Märkt Kosta S S 205/19
Proppen saknas.

Nagg, skador på ena sidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Kosta S S 205/19
Proppen saknas.

Nagg, skador på ena sidan.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 224