KLACKRING, guld 18k, onyx,1900-tal.

2493597. KLACKRING, guld 18k, onyx,1900-tal.

Storlek 22 mm.
Vikt 7,8 gram.

Bruksskick. Repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 22 mm.
Vikt 7,8 gram.

Bruksskick. Repor förekommer.

Antal besök: 876