SKRIVBORD, RENÄSANS.

SKRIVBORD, RENÄSANS.
2493544. SKRIVBORD, RENÄSANS.

3 lådor
Höjd ca 75cm
Bredd ca 110cm
Djup ca 60cm.

bruksslitage, märken samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
2493544. SKRIVBORD, RENÄSANS.

3 lådor
Höjd ca 75cm
Bredd ca 110cm
Djup ca 60cm.

Antal besök: 739