BORDSFOTOGENLAMPA i malm och glas, 1800-talets slut.

249342. BORDSFOTOGENLAMPA i malm och glas, 1800-talets slut.

Höjd inkl brännarrör, 32 cm
Vit opak glasskärm
Brännarrör stämplad Texa, Sävedalen.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl brännarrör, 32 cm
Vit opak glasskärm

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 483