SPEGEL, 1800-tal.

249322. SPEGEL, 1800-tal.

Höjd ca 75 cm. Sidor med monteringshål.

Slitage, sprickor, senare glas. Ursprungligen del av större möbel.

Gör en kostnadsfri värdering!
249322. SPEGEL, 1800-tal.

Antal besök: 633