VÄGGRELIEF, gips, Holger Persson(1901-1961), signerad.

24927. VÄGGRELIEF, gips, Holger Persson(1901-1961), signerad.

Längd ca 70 cm.

Slitage och smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 70 cm.

Slitage och smärre nagg.

Antal besök: 2 385