GNISTSKYDD OCH VEDKORG, metall, tidigt 1900-tal.

249272. GNISTSKYDD OCH VEDKORG, metall, tidigt 1900-tal.

Gnistskydd, höjd 99 cm.
Vedkorg, höjd 37 cm.

Bruksslitage.
Färgbortfall och rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gnistskydd, höjd 99 cm.
Vedkorg, höjd 37 cm.

Bruksslitage.
Färgbortfall och rostangrepp.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 790