DITTE HOOD. "Ur havets skum", olja på duk, signerad.

249243. DITTE HOOD. "Ur havets skum", olja på duk, signerad.

38 x 46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46 cm.

Antal besök: 3 236